542685-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Beredskapsfordon – En (1) tankbil Räddningstjänsten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelEn (1) tankbil Räddningstjänsten
BeskrivningEn (1) tankbil till Räddningstjänsten Skellefteå
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144200 Beredskapsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116552:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34144210 Brandfordon, 34144213 Brandbilar, 34144212 Brandbilar med vattentank