Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 3 600 000,00 SEK