See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 3325 MEX 4.12 Linnégatan
Beskrivning: Entreprenaden omfattar omläggning och renovering av befintligt VA-system (VA SYD) och ombyggnad av gaturummet som en del av storstadspaketet.
Föregående meddelande: 012519-2023
Intern identifierare: TN-2023-2091
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del