Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Jönköpings län (SE211)
Land: Sverige
Värde