2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inhyrning av bodar o dyl.
Beskrivning: Jönköpings kommun handlar upp leverantör för löpande inhyrning av bodar, vagnar, containers m.m
Intern identifierare: 25_21/204
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70220000 Uthyrning eller leasing av egendom annan än bostäder
Ytterligare klassificering (cpv): 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000