2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inbjudan till produktvisning av Förbrukningsartiklar till Reproduktionsmedicin
Beskrivning: Koncerninköp i Västra Götalandsregionen (VGR) planerar för en eventuell kommande upphandling av Förbrukningsartiklar till Reproduktionsmedicin. Syftet med produktpresentationen är att VGR ska få information om marknaden och leverantörer som kan leverera denna typ av produkter, fysiskt få se produkterna samt att ta tillvara på erfarenheter, kunskaper och framtidsvisioner.
Intern identifierare: RS 2025-05206
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar