Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gåva 2020, SLL132
Referensnummer: 20/96
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 18530000 Presenter och priser
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen utgör en ramavtalsupphandling som avser Gåvor 2020, till Region Stockholms anställda och förtroendevalda, i form av Presentkort för köp av produkter och upplevelser från åtskilliga inköpsställen. Anbudsgivare ska tillhandahålla en webbaserad presentkortsportal för köp av Presentkort.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 18500000 Smycken, klockor o. d., 37400000 Sportartiklar och -utrustning, 39516000 Inredningsartiklar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen