2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Verksamhetssystem för avfalls- och renhållningshantering
Beskrivning: Sydskånes avfallsaktiebolag (Sysav) planerar att upphandla ett nytt verksamhetssystem för avfalls- och renhållningshantering. För att få en djupare förståelse för de system och tjänster som marknaden erbjuder, bjuder Sysav därför in leverantörer att delta i denna RFI.
Intern identifierare: 2025-050
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning