543404-2021 - ÄndringSverige-Timrå: Anläggningsarbete
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nyproduktion Flerfamiljshus Söråker
Referensnummer: UH-2021-126
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Byggentreprenad avseende nyproduktion av 2 st. flerfamiljshus att uppföras på fastighet i Söråker, Timrå kommun.