2. Förfarande
Förfarande
Titel: Aluminiumbåt för skärgårsförvaltning
Beskrivning: Lidingö stad avser genomföra en upphandling av en aluminiumbåt för förvaltningsuppdrag till Lidingö stads öar som ingår i förvaltningsuppdraget
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34520000 Båtar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123753:Lot:1