2. Förfarande
Förfarande
Titel: Besiktningstjänster fibernät
Beskrivning: Besiktningstjänster för beställarens fibernät i Örnsköldsviks kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112822:Lot:1