Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elektrisk isbanemaskin till Spånga IP
Referensnummer: Dnr 2.3.1/2021/2560
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 31640000 Elektriska maskiner och apparater med särfunktion
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköp av en (1) ny eller begagnad elektrisk isbanemaskin till Spånga IP
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 200 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31440000 Batterier, 31640000 Elektriska maskiner och apparater med särfunktion
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen