2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kärl och Kardiologiska Ultraljud Region Halland RS230669
Beskrivning: Se förfrågningsdokumentet.
Intern identifierare: RS230669
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33112000 Utrustning för medicinsk bildbehandling med ultraljud och doppler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del (1)