543595-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Elektroniska, elektromekaniska och elektrotekniska varor – Elektronikkomponenter och mätutrustning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelElektronikkomponenter och mätutrustning
BeskrivningUpphandling av ramavtal för elektronikkomponenter och mätutrustning för Lunds universitets verksamheter.
Intern identifierareV 2024/1692
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31700000 Elektroniska, elektromekaniska och elektrotekniska varor
Ytterligare klassificering (cpv): 31680000 Elektrisk utrustning och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKvalificeringskrav
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKravspecifikation