Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33190000 Diverse medicinktekniska produkter, 33194110 Infusionspumpar, 33615000 Diabetesmedel, 33615100 Insulin, 42122410 Pumpar för medicinskt bruk
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI Insulinpumpar och Diabetesmaterial