543811-2022 - ÄndringSverige-Alvesta: Arbetskläder för män
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Arbetskläder och arbetsskor
Referensnummer: 2022-249
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18110000 Arbetskläder för män
II.1.4.
Kort beskrivning
Alvesta kommun inbjuder till att lämna anbud på Alvesta kommuns upphandling avseende arbetskläder och arbetsskor, enligt de förutsättningar som anges i upphandlingsdokumentationen.