2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för kemisk analys av organiska miljögifter och kvicksilver i fisk
Beskrivning: Upphandlingen avser analys av organiska miljögifter och kvicksilver i fisk.
Intern identifierare: MF 2025/120
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal för kemisk analys av organiska miljögifter och kvicksilver i fisk