543886-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning – Kärltvätt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKärltvätt
BeskrivningTvätt av kärl
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 90918000 Rengöring av avfallsbehållare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001