2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trafikavstängningar
Beskrivning: Upphandlingen avser handhavande och hyra av trafikavstängningsmaterial samt vissa tillhörande tjänster som exempelvis TA-planer och tillståndsansökningar för bolag inom Stadsbacken AB.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34920000 Vägutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95808:Lot:1