Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Base Maintenance AW 139
Referensnummer: 18-03411
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50212000 Reparation och underhåll av helikoptrar
II.1.4.
Kort beskrivning
Base Maintenance AW 139.
The Swedish Maritime Administration (hereafter SMA) hereby grants you the opportunity to submit a tender regarding Framework agreement for base maintenance on Leonardo AW139 (hereafter AW139) for the SMA SAR Helicopter Organisation.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 50000000 Reparation och underhåll
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen