2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ledarskapsutveckling till Solna stad
Beskrivning: Ledarskapsutveckling till Solna stad
Intern identifierare: 24/33
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80532000 Chefsutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Ledarskapsutveckling
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Obligatoriska krav (1)
Beskrivning: Ledarskapsutvekling
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Upphandlingsdokument - Öppet/Förenklat
Beskrivning: Annonsering i ett steg. Grundutförande med mervärdesmodellen, ändras vid behov nedan.
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Upphandlingsdokument - Öppet/Förenklat (1)