2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av ett 2-facks renhållningsfordon till Kristianstads Renhållnings AB (2026)
Beskrivning: Upphandling av ett 2-facks renhållningsfordon till Kristianstads Renhållnings AB som drivs med HVO (2026)
Intern identifierare: 26/2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000