544221-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Spectral Flow Cytometer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpectral Flow Cytometer
BeskrivningResearch groups at the Institution of Medicine at the University of Gothenburg are announcing a procurement of a high-end Spectral Analysis Flow Cytometer. The research groups work in the field of bone biology and immunology. The new instrument needs to provide advanced cutting-edge features to assess single-cell landscapes.
Intern identifierareEUI 25 041
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 38433000 Spektrometrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000