Kontraktets, ramavtalets eller det dynamiska inköpssystemets löptid Start: 01/01/2023Slut: 31/12/2025
Detta kontrakt kan förlängas: ja
Beskrivning av förlängning:
Förlängningsoption till: 2026-12-31
Förlängningsoption till: 2027-12-31