2. Förfarande
Förfarande
Titel: HVO 100 Diesel och Ad Blue Upphandling
Beskrivning: Leverans av HVO 100 Diesel och Ad Blue till Trelleborgs Hamn AB
Intern identifierare: 26/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000