544433-2020 - ÄndringSverige-Norrköping: Avfallscontainrar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Containrar inklusive reservdelar
Referensnummer: ABV2020/0205
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44613800 Avfallscontainrar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ett ramavtal för inköp av containrar och reservdelar.