See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ombyggnad av Bioclinicum U200 NKS
Beskrivning: Ombyggnad av Bioclinicum i byggnad U200 på Nya Karolinska Sjukhuset (NKS) av framtidens precisionsmedicinska diagnostik. Se bifogade handlingar inklusive informationshandling för mer information.
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102938:Lot:1