544548-2018 - ÄndringSverige-Uppsala: Programvara och informationssystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
HR-system med tillhörande tjänster
Referensnummer: UPPH2018-0226
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
HR-system med tillhörande tjänster.