544573-2018 - ÄndringSverige-Oskarshamn: Larmsystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trygghetslarm SÄBO
Referensnummer: U-145-2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35121700 Larmsystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Oskarshamn och Hultsfreds kommuner inbjuder till att lämna anbud på digitalt trygghetslarmsystem (hyra av) till kommunernas särskilda boenden (SÄBO).
OBS! Detta är en exakt kopia av den tidigare annonserade upphandlingen U-037-2018 som felaktigt avbröts. Det finns inget i upphandlingsdokumenten som ändrats.