544645-2020 - PlaneringSverige-Östhammar: Larmövervakningstjänster
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inbjudan till dialogmöte - Trygghetslarm för Särskilt boende och Gruppbostäder
Referensnummer: KS-2020-687
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79711000 Larmövervakningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Östhammars kommun har för avsikt att upphandla Trygghetslarm för Särskilt boende och Gruppbostäder.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
35121000 Säkerhetsmateriel, 35121700 Larmsystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Detta är endast en inbjudan till branschdialog.