2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedelsköp i butik
Beskrivning: Upphandling av ramavtal med livsmedelsbutiker i Karlskrona kommun för direktköp.
Intern identifierare: KS 2024/7212 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generellt