544856-2025 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Räddningsstation Syd Partnering
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelRäddningsstation Syd Partnering
BeskrivningNybyggnation av Räddningsstation med Vagnhall, tvätthall, gemensamhetsutrymmen, kontor samt utrymmen för skötsel av utrustning
Intern identifierare25/15
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000