544937-2019 - KonkurrensutsättningSverige-Huddinge: Rekryteringstjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av rekryteringstjänster
Referensnummer: 2019-100
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlings av rekryteringstjänster till Huddinge kommun i enlighet med vad som anges i upphandlingsdokumentet
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 13 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas för alla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Avtalsområde 1 - Chef
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Avtalsområde 2 - Samhällsbyggnad
Del nr: 2
Avtalsområde 3 - Administrativ personal och specialister
Del nr: 3
Avtalsområde 4 - IT
Del nr: 4