544984-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bårar – Ramavtal för bårpaket med tillbehör
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal för bårpaket med tillbehör
BeskrivningRamavtal för bårpaket med tillbehör
Intern identifierare25/186
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33192160 Bårar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000