See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pellets (biobränsle)
Beskrivning: Förse Kungsbacka kommun med pellets till de anläggningar som är i behov av det.
Intern identifierare: 2024-00057
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09110000 Fasta bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: .MALL Varor - Klarspråkad
Beskrivning: leverans av pellets
Intern identifierare: 1433835-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1456923-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1456936-2