Underhållsavtal avseende Drift och underhåll av plattformsavskiljande väggar PFA i Citybanan
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50800000 Diverse reparationer och underhåll
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen vid tiden för kontraktets ingående
Drift och underhåll av Plattformsavskiljande väggarna och dess delsystem (PFA) inklusive utbildning.