Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling avseende drift av gruppbostäder inom socialpsykiatrin
Referensnummer: EÅV 2022/587
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
II.1.4.
Kort beskrivning
Stockholm stad, Enskede-Årsta-Vantör stadsdelsnämnd bjuder in till anbudslämning gällande drift av gruppbostäder inom socialpsykiatrin.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 22 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård, 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård, 85323000 Kommunal hälso- och sjukvård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen