2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Muddring/slamsugning av dammar.
Beskrivning: Slamsugning eller muddring av diverse dammar av olika typer.
Intern identifierare: HMAB 2025/908
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45252124 Muddrings- och pumpningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling Muddring/slamsugning av dammar.