2. Förfarande
Förfarande
Titel: Driftentreprenad Vårdbo särskilt boende
Beskrivning: Upphandling av Driftentreprenad av Vårdbo särskilt boende.
Intern identifierare: 2024-02 VON
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311000 Social omsorg med inkvartering
Ytterligare klassificering (cpv): 85311100 Äldreomsorg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000