545441-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Auktionstjänster – Försäljningstjänst fordon och maskiner samt övriga inventarier
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörsäljningstjänst fordon och maskiner samt övriga inventarier
BeskrivningUpphandling av Försäljningstjänst fordon och maskiner samt övriga inventarier för kommuner och kommunala bolag i Hälsingland samt Älvkarleby.
Intern identifierare14395
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79342400 Auktionstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon, 34311000 Maskiner, 70122110 Försäljning av herrelös egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningPlanerad upphandling av Försäljningstjänst fordon och maskiner samt övriga inventarier för kommuner och kommunala bolag i Hälsingland samt Älvkarleby.
Intern identifierareFörsäljningstjänst fordon och maskiner samt övriga inventarier