2. Förfarande
Förfarande
Titel: Renovering Pluggparadiset & Storvretaskolan
Beskrivning: Samverkan Renovering Pluggparadiset & Storvretaskolan
Intern identifierare: SFB-2025-00570
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262690 Renovering av byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000