2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamiskt inköpssystem trävaror till Kriminalvårdens arbetsdrift
Beskrivning: se underlag
Intern identifierare: 2025-22695
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03410000 Trä
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000