545458-2024 - Resultat
Sverige – Trädgårdstjänster – Yttre skötsel för Strömstadsbyggen, Strömstadslokaler och Strömstads kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Yttre skötsel för Strömstadsbyggen, Strömstadslokaler och Strömstads kommun
Beskrivning: Yttre skötsel för Strömstadsbyggen, Strömstadslokaler och Strömstads kommun. Entreprenaden innefattar även en option rörande Avfallshantering för Strömstadsbyggen och Strömstadslokaler.
Föregående meddelande: 195450-2022
Intern identifierare: 22/5
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000