545488-2025 - Resultat
Sverige – Datorrelaterad utrustning – Nätverk- och IT-säkerhetsprodukter med tillhörande mjukvara och tjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNätverk- och IT-säkerhetsprodukter med tillhörande mjukvara och tjänster
BeskrivningUpphandlingen omfattar nätverk- och IT-säkerhetsprodukter med tillhörande mjukvara och tjänster för att upprätthålla och vidareutveckla de befintliga plattformarna. Utöver detta omfattar upphandlingen slutligen även konsulttjänster inom avropets produkt- och tjänsteområde.
Intern identifierare2024.227 KS
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30230000 Datorrelaterad utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32400000 Nät, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000