545608-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Säkerhetstjänster – Bevakningstjänster 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBevakningstjänster 2024
BeskrivningBevakning åt Region Blekinge, inkl. parkeringsövervakning.
Intern identifierareRB2024-0436
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBevakningstjänster 2024