54563-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Säkerhetstjänster – Bevakning 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBevakning 2024
BeskrivningBevakningstjänster väktarrondering av kommunens fastigheter.
Intern identifierareKS-2024-54
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000