See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Plåtslageriarbeten
Beskrivning: Karlshamns kommun genomför en upphandling av ramavtal för plåtslageriarbeten i samverkan med Karlshamnsfastigheter AB, Karlshamnsbostäder AB, Karlshamns hamn AB, Västblekinge Miljö AB, Karlshamn Energi AB samt Karlshamn Energi Vatten AB och Karlshamn Elnät AB.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45261310 Plåtslageri
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111244:Lot:1