545635-2023 - ResultatSverige-Ludvika: Presenter och priser
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Julklappar och gåvor
Referensnummer: GNU 2023/66
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18530000 Presenter och priser
II.1.4.
Kort beskrivning
Är ni leverantören som kan förse medarbetare i Avesta- och Hedemora kommun med presentkort inför julen?
Då är ni välkomna att lämna anbud!
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Presentkort Avesta kommun
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Presentkort Hedemora kommun
Del nr: 2