2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport av varm mat
Beskrivning: Upphandlingen avser transport av varm mat till skolor och förskolor i Luleå kommun.
Intern identifierare: KLF 2025/1274
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Transport av varm mat