See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS: Enklare myndighetskontakter 2024
Beskrivning: Tillväxtverket behöver, inom ramen för arbetet med enklare myndighetskontakter, analytiskt och strategiskt stöd inom området förenkling för företag med särskilt fokus på tillstånds-och anmälningsförfaranden som berör företag. Stödet till Tillväxtverket behöver vara både strategiskt och operativt.
Intern identifierare: Ä 2024-1132
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79419000 Utvärderingskonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Köp i DIS